שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה קלאסיות שמלות כלה קלאסיות שמלות כלה קלאסיות שמלות כלה קלאסיות שמלות כלה קלאסיות שמלות כלה קלאסיות

לכל מעצבת שמלות כלה בירושלים או סלון כלות בירושלים יש סגנון מסוים המאפיין אותו ובאמצעותו אפשר ללמוד הרבה על טעמה האישי של המעצבת וסגנונה.
בסלון הכלות בירושלים של המעצבת חנה דאי ניתן להבחין בבירור שסגנונה וטעמה האישי של חנה דאי הינו שמלות כלה קלאסיות.
שמלות כלה קלאסיות הן סגנון בסיסי ועיקרי בסלון הכלות של חנה דאי.
סגנון זה פונה למרבית הכלות שמתחתנות אשר מעוניינות מצד אחד בשמלות כלה בירושלים אשר יהיו יפות, איכותיות, עם תחרות עדינות ויוקרתיות ומצד שני אינן מתפשרות על נוחות והסגנון האישי שלהן אשר הינו סולידי ושקט.ישנה חשיבות רבה להתאמת השמלה לאופייה של הכלה ודבר זה מתבטא בהרגשתה של הכלה לאורך כל החתונה.
אם הכלה מרגישה שלמה ומחוברת לשמלת הכלה שלה זה יבוא לידי ביטוי אפילו במראה החיצוני ובאושר הפנימי שלה.
לדוגמא: כלה שטעמה האישי הינו כמות גדולה של אבני סברובסקי על המחוך, נפח גדול בחצאית ותחרות בומבסטיות – לעולם לא תוכל להרגיש טוב עם שמלה כלה קלאסית,
ולהיפך כלה עדינה עם אופי סולידי – לעולם לא תרגיש טוב עם שמלת כלה בומבסטית ונפוחה.
חשוב לדעת שלא לכל סלוני הכלות בירושלים אשר מחזיקות שמלות כלה בירושלים יש את הסגנון הקלאסי וגם אם כן זה אינו הסגנון השולט הבדים המאפיינים לרוב שמלות כלה קלאסיות הינם – תחרות עדינות ולא מצועצעות,
בד סאטן חלק ועדין ובדים בשילוב משי אשר מחמיאים לגוף. שמלת הכלה יכולה להיות עם כתפיות, סטרפלס, קולר וכו' אך העקרונות המנחים הינם: נוחות, סולידיות, וגזרה אשר מבליטה לא בצורה מוגזמת את נשיות הכלה, ושמלה בעלת נפח מינימלי בגזרת A שהופכת אותה לנסיכה ליום אחד. אם טעמך האישי הינו קלאסי – אין לך מה לחפש במקומות אחרים, כיוון שבסלון הכלות בירושלים של המעצבת חנה דאי ,קיים מבחר עצום של שמלות כלה קלאסיות, שמלות כלה צנועות, שמלות כלה נפוחות, ושמלות כלה בסגנונות שונים ובעיצובים מנצחים שמלות ערב בירושלים, אשר יהפכו את ליל חתונתך לאירוע בלתי נשכח וזיכרון מתוק.
סלון כלות חנה דאי : שמלות ערב בירושלים | שמלות כלה בירושלים | סלון כלות בירושלים