תסרוקות ערב

תסרוקות ערב בירושלים

כל אישה/נערה שמוזמנת לאירוע ובמיוחד אם קיימת קרבה משפחתית כלשהיא לבעלי השמחה – רוצה להראות במיטבה.
אחד הדברים המרכזיים למלוות ביום האירוע הינו תסרוקות ערב. תסרוקות הערב אינן באות להתחרות עם תסרוקות כלה.
תסרוקות ערב הינן נדבך משמעותי בהופעתה של המלווה/אורחת ולכן כמעט ואין אישה/נערה המוזמנת לאירוע ואינה עושה תסרוקת ערב במיוחד אם מדובר באירוע משפחתי.

תסרוקות ערב מתאפיינת בקו אלגנטי, נקי ועדין אשר מצד אחד גורם למלווה/אורחת להופיע במראה מכובד ויפה, ומצד שני לא גרנדיוזי ומתחרה בתסרוקת של הכלה.
לא כל ספר/ית נשים יודע/ת לעשות תסרוקות ערב ולכן בד"כ עושים תסרוקות ערב במקום עם מוניטין וניסיון רב שנים המתמחה בתסרוקות כלה וערב.
תסרוקות ערב חייבות להתאים לאישיות ולמבנה הפנים והגוף של המלווה/אורחת ולקרבה הקיימת לבעלי האירוע.

מסרקת הכלות והערב חייבת להיות בעלת ניסיון ,ובעלת הכשרה ספציפית בתחום התסרוקות. נדבך נוסף לגבי תסרוקות ערב הינו תוספת השיער.
התוספת נועדה לבעלות שיער דליל או קצר,או למלוות אשר רוצות תסרוקת ערב מיוחדת המחייבת תוספת שיער.
חובה על המסרקת לבצע התאמה מראש של תוספת השיער לצבע השיער של המלווה. ההתאמה חייבת להיות מושלמת בכדי שהשילוב של התוספת בשיער של האישה/נערה לא יורגש בכדי שתסרוקת הערב תראה טבעית ויפה.
סלון הכלות בירושלים של המעצבת חנה דאי ישנו דגש חשוב על נושא תסרוקות ערב וזו הסיבה שחנה דאי מעסיקה את בעלות המקצוע המובילות בתחום.
מסרקות הבית בסלון כלות חנה דאי הינן מומחיות בתחומן ולכן תסרוקות ערב שנעשות בסלון כלות חנה דאי מבטיחות לכן תוצאה מושלמת, מיוחדת, וביטחון שבמהלך כל האירוע התסרוקת תישאר בדיוק כמו בדקה שבה נעשתה.