תסרוקות כלה בירושלים

IMG_5324IMG_6134F
СЕФЙ_1898
כל זוג שעומד בפני חתונה משקיע הון כסף וזמן רב על תכנון החתונה ושכירת בעלי מקצוע מובילים בתחום האירועים אשר יהפכו את האירוע לבלתי נשכח.
אחד הדברים החשובים והמשמעותיים לכלות ביום חתונתן מעבר לשמלת הכלה כמובן הינה תסרוקות לכלה.
תסרוקות כלה הינה נדבך משמעותי מאד בהופעה של הכלה ולעיתים כאשר היא מתבצעת על ידי האנשים הלא נכונים בצורה לא נכונה היא יכולה לגרום עוגמת נפש רבה לכלה.
חשוב לדעת ולהבין – קיים הבדל גדול בין ספרית למסרקת כלות וערב.
לא כל ספר/ית נשים יודע/ת לעשות תסרוקות כלה ותסרוקות ערב, ולהיפך לא כל מסרקת כלות וערב יודעת לעשות תספורות, צבע, גוונים וכו'.
מדובר ב- 2 תחומים נפרדים לחלוטין המחייבים ניסיון רב, והכשרה ספציפית לכל אחד מהם.
המסרקת חייבת להתאים את תסרוקות לכלה המותאמות למבנה הפנים שלהן. לדוגמא: לכלה עם מבנה פנים צר וארוך לא תתאים תסרוקת כלה גבוהה שתגרום לאשליה של פנים ארוכות עוד יותר.

דבר חשוב נוסף הינו תוספת שיער לכלות בעלות שיער דליל או קצר, או לכלות אשר רוצות תסרוקת כלה מרשימה ובעלת נוכחות דומיננטית. במידה ומשתמשים בתוספת שיער יש להתאים את צבע התוספת לצבע השיער של הכלה בדיוק מושלם. כמו כן שילוב התוספת בשיער האורגני הינו אמנות בפני עצמה כיוון שיש לקחת בחשבון את כמות התוספות הנדרשת בכדי שהתסרוקת לכלה תראה טבעית ויפה.

סלון הכלות של מעצבת שמלות כלה בירושלים ושמלות ערב בירושלים, חנה דאי שם דגש חשוב על נושא תסרוקות כלה וזו הסיבה שאין התפשרות מבחינת המעצבת על איכות בעלי המקצוע בתחום, ולכן חנה דאי מעסיקה את המסרקות המובחרות ביותר שנבחרו על ידה לאחר שעברו סינונים ומבחנים רבים לפני קבלתן לסלון הכלות בירושלים בבעלותה של חנה דאי מעצבת שמלות כלה וערב.

מסרקות הבית של חנה דאי הינן מומחיות בעל שם ארצי, מובילות דעה, מוכשרות, יצירתיות, ובנוסף לכך מעבירות הדרכות והשתלמויות לספרים אשר רוצים להכנס לתחום תסרוקות הכלה. כמו כן גם הן מקפידות להתעדכן בטרנדים המתחלפים בעולם ע"י השתלמויות בחו"ל, וקבלת עדכונים שוטפים מחו"ל באמצעות מגזינים וסרטוני DVD.

תסרוקות כלה שנעשות בסלון כלות חנה דאי מבטיחות לכלות שקט נפשי וביטחון רב אשר ערכו לא יסולא בפז, בכך שבמהלך כל החתונה התסרוקת יציבה, וחזקה, ואפילו בסיומו של הערב אחרי הריקודים וההשתוללות נראית התסרוקת כאילו נעשתה באותו רגע.