שמלות כלה צנועות

 377 378 379 380 383 384

שמלות כלה לדתיות

כלות צנועות אשר מגיעות למעצבת שמלות כלה צנועות - חנה דאי ומעוניינות לשלב את אמונתן מבלי לוותר ולהתפשר על שמלת הכלה שלהן הגיעו למקום הנכון.
כבר אמרו חכמינו בעבר – "כבודה של בת מלך – פנימה",לאמור שמירה על צניעות ומידות טובות.בסלון כלות חנה דאי קיים מגוון גדול של שמלות כלה צנועות ושמלות ערב בירושלים והן מחולקות לקטגוריות על פי רמת הצניעות הנדרשת על ידי הכלה. המקצועיות הנדרשת בעיצוב ותפירת שמלת כלה צנועה מתבטאת בכך שהשמלות חייבות להיות תפורות בצורה מתוחכמת אשר לא מבליטה את גוף הכלה,מבדים נכונים אשר מצד אחד מאפשרים לכלה תנועה ונוחות מקסימלית ומאידך למרות שהשמלה צנועה וסגורה הבדים הינם בדים "נושמים" ומאפשרים לכלה אווריריות והרגשה חופשית במהלך כל החתונה. בסלון הכלות של חנה דאי התחרות והבדים הינם המילה האחרונה בתחום האופנה , סגנון העיצוב חדשני ויפה, אך עם זאת מאד מתחשב במגבלות הצניעות של המגזר הדתי,והמעצבת חנה דאי מוכיחה פעם אחר פעם את טענתה שמסורת ושמלה יפה אינם נוגדים זה את זו.
במהלך השנים נוצרה סטיגמה ששמלות כלה צנועות הינן שמלות מיושנות מבחינת האופנה,מסורבלות, כבדות,ולא נוחות. בכדי להבין מדוע נוצרה הסטיגמה אנו צריכים להבין שבסלוני כלות מסוימים (במיוחד אלה שלא התקדמו בקצב הזמן) ובגמ"חים שונים המצב עדיין כך, אך ברוב המקרים לא באשמתם.
כאשר הציבור מחפש שמלות זולות במחיר נמוך אז גם איכות הבדים,הגימורים של השמלה, השחיקה של שמלה שנלבשה אין ספור פעמים ואיבדה את הברק הטבעי של הבד,ההשקעה בשמלה וכו' יתנו את אותותיהם,ודבר זה יתבטא בתוצאה הסופית.
אצל חנה דאי מעצבת שמלות כלה בירושלים תוכלי למצוא מגוון עשיר של שמלות כלה לדתיות הנתפרו בעיצוב מיוחד לציבור החרדי תוך שמירה על צניעות השמלה ולתת מענה לכלות במגזר החרדי המחפשות שמלות כלה לדתיות
או שמלות כלה צנועות בירושלים.
זו בדיוק הסיבה שבסלונים חדישים ואצל מעצבי שמלות כלה צנועות שמכבדים את עצמם לא תהיה התפשרות על איכות הדברים גם במחיר של ויתור מראש על אותו קהל לקוחות שמחפש רק מחירים זולים ואינו מבין את המשמעות של שמלת כלה זולה אשר גורמת סבל לכלה במשך כל החתונה.צריך להבין שלכל דבר יש מחיר וכמו שגורסת האמרה המפורסמת – "אין ארוחות חינם".
סלון כלות חנה דאי : שמלות ערב בירושלים | שמלות כלה בירושלים | סלון כלות בירושלים