שמלות כלה מפוארות בירושלים

לחנה דאי מעצבת שמלות כלה ושמלות ערב בירושלים יש סגנון עיצובי מיוחד המאפיין אותה ובאמצעותו אפשר להבין מהו טעמה האישי של המעצבת.
מטבע הדברים חייבת חנה להתחשב בכל סוגי הכלות אשר מתחתנות בירושלים ולכן מעצבת מבחר מגוון של שמלות כלה בירושלים.
הסגנונות השונים הקיימים בסלון הכלות בירושלים של המעצבת חנה דאי כוללים: שמלות כלה קלאסיות, שמלות כלה מפוארות, שמלות כלה בסגנון וינטג',שמלות צנועות לדתיות וכו'.

ניתן להבחין בבירור שסגנונה וטעמה האישי של חנה דאי הינו שמלות כלה קלאסיות בסגנון מפואר. שמלות כלה מפוארות אינן חייבות להיות נפוחות ובומבסטיות אלא הן יכולות להיות קלאסיות כשהתחרות היוקרתיות שבשמלה הופכות אותה למפוארת. סגנון זה פונה למרבית הכלות שמתחתנות אשר מעוניינות מצד אחד בשמלות כלה בירושלים אשר יהיו יפות,איכותיות,עם תחרות יוקרתיות ומרשימות ומצד שני מעוניינות בשמלות כלה בירושלים אשר אין בהן התפשרות על ההרגשה הנוחה והסגנון האישי שמתאים להן.

חשוב לדעת שלא בכל מקום שישנן שמלות כלה בירושלים קיים הסגנון הקלאסי המפואר וגם אם כן בדרך כלל זה אינו הסגנון השולט.
הבדים המאפיינים לרוב שמלות כלה קלאסיות ומפוארות הינם – תחרות יוקרתיות, אבני סברובסקי ובדים מיוחדים המשלבים נוחות ויוקרה. כלות רבות המחפשות שמלות כלה בירושלים אינן מעוניינות להשקיע בשמלת כלה ומתפשרות על שמלות כלה פשוטות ותפירה לא מקצועית בגלל הפיתוי של המחיר הזול. כלות אלה מבינות את טעותן רק לאחר שהן חווות את האכזבה על בשרן לאחר החתונה.

אין תחליף להרגשה הטובה של הכלה ביום חתונתה ולכן ההפרש הכספי בין שמלת כלה איכותית לשמלת כלה פשוטה וזולה הופך ללא רלוונטי בסיכומו של דבר.

 

 

סלון כלות חנה דאי : שמלות ערב בירושלים | שמלות כלה בירושלים | סלון כלות בירושלים