איפור ערב

איפור ערב מקצועי – השוני שביופי

כל אישה/בחורה שהולכת לאירוע ורוצה להראות במיטבה הולכת למאפרת מקצועית אשר יודעת להבליט את היתרונות ולהסתיר את החסרונות.
איפור ערב מקצועי עושה את ההבדל בין חיי השגרה והיום יום לבין הופעה/אירוע מכובד אשר אליו אנו מוזמנים.
זו אחת ההזדמנויות הבודדות להשאיר מאחור את טרדות השגרה ולהרגיש נשית, יפה ומטופחת.
איפור ערב הינו נדבך מרכזי עבור מלוות/אורחות ובמיוחד מארחות ביום האירוע. חשוב לציין שקיים הבדל מהותי בין איפור ערב לאיפור כלה.מצד אחד איפור ערב הינו איפור קלאסי,
עדין ונקי המעניק מראה רך ונשי, ומצד שני לא גרנדיוזי ומתחרה באיפור של הכלה. מאפרת מקצועית הינה מאפרת שיש לה ניסיון רב באיפור כלה ובאיפור ערב. כמו כן יש חשיבות רבה לסוג החומרים שמהם עשוי האיפור ומאיזו חברה הוא נקנה. החברות המובילות בתחום האיפור שמות דגש על מרכיבים טבעיים אשר אינם גורמים לאלרגיות ותופעות אחרות בעור הפנים,ובנוסף שמות דגש רב על עמידות האיפור.
הסיבה להבדלי המחירים בין סלונים מסוימים או מאפרות מסוימות נעוצה גם בעובדה שחומרים אלו יקרים יותר מחומרים אחרים, וגם בניסיון והוותק של המאפרת-חשוב לדעת מאפרת מקצועית משולה ליין, היא משתבחת עם השנים מעצם העובדה שהיא נחשפה לכל סוגי העור והיא יודעת מראש איזה איפור ערב להתאים לכל אחת.
בתסרוקות כלה ותסרוקות ערב. איפור ערב חייב להתאים לאישיות ולמבנה הפנים של המתאפרת, והוא חייב להתאים לסוג האירוע ולקרבה הקיימת לבעלי האירוע.
ניתן לשלב באיפור הערב ריסים מלאכותיות אשר מעניקות למתאפרת מראה חגיגי ויוקרתי. סלון כלות בירושלים של המעצבת חנה דאי ישנו דגש חשוב על נושא איפור ערב וזו הסיבה שחנה דאי מעסיקה את המאפרות המובילות בתחום. מאפרות הבית בסלון הכלות בירושלים של חנה דאי הינן מומחיות בתחומן ולכן איפור ערב שנעשה בסלון כלות חנה דאי מבטיח לכן תוצאה מושלמת, מיוחדת, וביטחון שהאיפור יראה בסוף הערב בדיוק כמו בתחילתו.

 

 

סלון כלות חנה דאי : שמלות ערב בירושלים | שמלות כלה בירושלים | סלון כלות בירושלים