איך לבחור שמלות ערב בירושלים

בכל אירוע שאנו מוזמנות אליו מתחילה הדילמה הקבועה. האם שמלת ערב היא מפוארת מדי יחסית לאירוע? האם כדאי ללבוש משהו פשוט יותר? האם שמלת הערב שבחרתי מספיק מכובדת?
אז ככה – ישנם מספר כללים בסיסיים לגבי בחירת שמלות לאירועים בערב שאם נפעל לפיהם נוכל לצמצם חלק גדול מהשאלות וההתלבטויות.

אם האירוע הוא שלנו כלומר גרעין משפחתי ראשון- בן / בת / אח/ אחות כגון חתונה / בר מצווה – אזי אנו המארחות של האירוע ולכן אין גבול מבחינתנו לפאר ולהדר של שמלת הערב שנלבש באירוע.להיפך – אנו מחויבות ללבוש שמלות ערב יוקרתיות ומכובדת כיוון שאנו המארחות של האירוע. אם האירוע הוא ברית / בריתה בצהריים כמובן שהשמלה צריכה להיות בהתאם כלומר שמלת ערב קלאסית וסולידית ולא שמלת נשף.
במידה והאירוע הינו של משפחה קרובה מאד אנו נקפיד על שמלת ערב מכובדת וקלאסית אך כזו שלא תגנוב את ההצגה למארחת של האירוע. במידה והקרבה לאירוע מסתכמת בחברות או משפחה רחוקה – נסתפק בשמלת ערב קלאסית ונקייה אשר אינה בולטת יתר על המידה ואף נשקול אפשרות ללבוש שמלת ערב קצרה מחמיאה.
בנות משפחה מהמעגל המשפחתי הקרוב, וחברות טובות אשר מלוות את בעלת האירוע בכל צעד ושעל, מחפשות בצורה נואשת שמלות ערב בירושלים אשר תהיינה אופנתיות ומעוצבות מחד, ובמידות גדולות מאידך. את הפתרון לבעיה זו מספקת המעצבת חנה דאי בחנות שמלות ערב בירושלים שצמודה לסלון הכלות המפואר שלה בקניון ישראל בירושלים.בחנות קיים מגוון נרחב של שמלות ערב ושמלות כלה במבחר צבעים ומידות. כמו כן יתרון נוסף אצל המעצבת חנה דאי הינו שגם אם חשקה נפשך בשמלת ערב מדמיונך בעיצוב אישי,תהיי בטוחה שחנה דאי תמצא את הפתרון המושלם ותעצב לך שמלת ערב מדהימה בדיוק כפי שחלמת.

בין אם את מחפשת שמלות כלה בירושלים או שמלות ערב בירושלים תהיי בטוחה שאצל חנה דאי תמצאי את השמלה המתאימה לך!

המקצועיות הנדרשת בעיצוב ותפירת שמלת ערב מתבטאת בכך ששמלות הערב תפורות בצורה מיוחדת אשר מבליטה את היתרונות בגוף האישה, ומטשטשת את החסרונות.
הבדים הינם מיוחדים ויוקרתיים אשר מצד אחד מאפשרים תנועה, נוחות, והרגשה טובה וחופשית לאורך כל הערב, ומאידך יושבים על הגוף בצורה מושלמת ומחטבים אותו.

בחנות שמלות הערב של חנה דאי הבדים והתחרות הינם שיא האופנה, הסגנון העיצובי הינו חדשני ויוקרתי, והכי חשוב היחס האישי והשירות של חנה דאי אשר לא יסולא בפז.

 

סלון כלות חנה דאי : שמלות ערב בירושלים שמלות כלה בירושלים | סלון כלות בירושלים